Hasičský rok s Kozlem

Pivo

Aktualita

SLAVÍME DEN KOZLA A VY HO OSLAVTE S NÁMI!

VYUŽIJTE HAPPY DAYS PRO SBORY DOBROVOLNÝCH HASIČŮ OD 1.6. do 8.6. 2019 A ZÍSKEJTE FLORIÁNY NAVÍC!

Prvních 100 sborů, které ve vyhlášený šťastný den zaregistrují alespoň 4x 50L KEG na připravovanou akci, získá navíc bonus 100 Floriánů, které mu budou připočteny ihned po zaslání daňového dokladu o zaplacení objednaných sudů piv. O připsání Floriánů rozhodují čas registrace akce na www.hasicskyrokskozlem.cz, splnění počtu objednaných sudů a povinnost zaslat doklad o úhradě piv do 30. 6. 2019. Přehled SDH, které získaly 100 Floriánů navíc bude zveřejněn na webu programu v průběhu července 2019.

Akce platí ve velkoobchodech uvedených zde.

Registrujte akci na www.hasicskyrokskozlem.cz, navštivte vybraný velkoobchod a soutěžte o Floriány navíc!

OSLAVTE DEN KOZLA!

Zveme Vás na 27. ročník Dne Kozla do Velkých Popovic, letos se uskuteční 8.6.2019 a vlakem se dostanete až do pivovaru!

Letos v pivovaru oslavujeme 145. narozeniny a Den Kozla je ideální příležitost připít si na zdraví se všemi kozlími fanoušky. Návštěvníci se budou moci zapojit do narozeninové tomboly o hodnotné ceny, jejíž výtěžek věnujeme Velkým Popovicím na výstavbu lávky přes potok u Klášterního rybníka.

V rámci speciálních prohlídek "Po stopách sládka" uvidíte místa v pivovaru, kam smrtelníci běžně nemůžou, ochutnáte slady a na konci samozřejmě nebude chybět ochutnávka našeho poctivého piva.

 V průběhu celého dne budou navíc na několika místech areálu pivovaru k vidění i ukázky jiných tradičních řemesel – své umění přijedou předvést například skláři z Nového Boru. O zábavu se postarají také kozlíci na chůdách a umělci, kteří budou hrát přímo mezi lidmi.  

Návštěvníkům Dne Kozla chceme dopřát nejlepší pivní zážitek, a proto si letos poprvé budete moci dát perfektně načepované pivo do skla od mistrů výčepních – což je na takto velké akci rarita.  A ochutnat budete moci i novinku – Mistrův Karamelový ležák. Kromě něj si můžete připít také nefiltrovaným Velkopopovickým Kozlem Černým, oblíbeným Kozlem 11, který bude čepovaný ve vybraných stáncích přímo z tanku nebo Mistrovým ležákem.

Budete tak mít jedinečnou možnost svézt se vlakem z Prahy přímo do pivovaru a stejným spojem pak večer zpátky do Prahy. Kromě vlaku pojedou tradičně i autobusy z vlakového nádraží v Stránčicích.  Podrobnější informace budou zveřejněny na www.denkozla.cz.

Den Kozla se koná v areálu pivovaru ve Velkých Popovicích v sobotu 8. června od 9:00 hodin a vstup je zdarma. Těšíme se na vás ve Velkých Popovicích!

PROGRAM:

HLAVNÍ PÓDIUM

MODERUJE: Dalibor Gondík

09:00 – 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 – 12:00 Helemese
13:00 – 14:00 YOYO Band
15:15 Slavnostní přípitek
16:00 – 17:00 David Koller
17:15 Losování tomboly
18:15 – 19:14 Mňága a Ždorp

BLANÍK PÓDIUM

12:00 – 13:30 Cross Country
14:30 – 15:30 Jablkoň
17:00 – 18:00 COP

PO CELÝ DEN V PROSTORÁCH AREÁLU:

Kozlíci na chůdách, harmonikář, pianista, dechovka, Já písnička duo, Švandabanda trio, Moravská muzika Veselica, stánky, řemesla, prohlídky pivovaru, speciální narozeninová tombola a hlavně výborné pivo.